welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Stainless Steel bizhuteri, 316 Stainless Steel, Shape Tjera, asnjë, me zirconia kub, ngjyra origjinale, 11.20x25.50x4mm, : 3x5mm, 15PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130514175015
  • Size:11.20x25.50x4mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:15PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 36.59 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 3X5 MM
  • Pesha: 22.50 G
  • Ngjyrë: ngjyra origjinale
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.