welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Stainless Steel bizhuteri, Oval Flat, asnjë, asnjë, 24x34x4mm, : 9x3mm, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130506140637
  • Size:24x34x4mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 28.18 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 9X3 MM
  • Pesha: 240.00 G
  • Formë: Oval Flat
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.