welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Stainless Steel bizhuteri, Kafshë, 30x20x2mm, : 1mm, 20PC/Qese, Qese

  • No Item:120811170801
  • Size:30x20x2mm
  • Blera:327 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Qese
  • Çmimi:US$ 13.18 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Pesha: 48.00 G
  • Formë: Kafshë
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.