welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Stainless Steel bizhuteri, Zemër, 16x15x5mm, : 1mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:120811170545
  • Size:16x15x5mm
  • Blera:359 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
  • Çmimi:US$ 19.52 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Pesha: 198.00 G
  • Formë: Zemër
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.