welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri çelik inox, 316 Stainless Steel, Tub, asnjë, asnjë, 2x2mm, : 1.5mm, 2000PC/Qese, Qese

  • No Item:130418105909
  • Size:2x2mm
  • Blera:307 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:2000PC/Qese
  • Çmimi:US$ 24.4 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Pesha: 24.00 G
  • Formë: Tub
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.