welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri çelik inox, Stainless Steel, Daulle, asnjë, 8x14mm, : 11mm, 50PC/Shumë, Shumë

  • No Item:120321111014
  • Size:8x14mm
  • Blera:335 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 19.52 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 11 MM
  • Pesha: 143.00 G
  • Formë: Daulle

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.