welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Çeliku Stainless Ring Finger, 316L Stainless Steel, Shape Tjera, Gdhendur, për njeriun, e zezë, 6mm, :12, 3PC/Shumë, Shumë

 • No Item:130527144105
 • Size:6mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:3PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 19.1 /Shumë

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 12 Ring Size Chart
  • USA: 12
  • UK:
  • JPN: 25
  • ESP: 27.25
  • Insidediameter: 21.39(mm)
  • Insidecircumference: 67.2(mm)
 • Pesha: 10.00 G
 • Ngjyrë: e zezë
 • Vepra artizanale: Gdhendur
 • Efekt: për njeriun

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.