welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Çeliku Stainless Ring Finger, Stainless Steel, Shape Tjera, asnjë, për njeriun & Stardust, ngjyra origjinale, 7mm, :7, PC

 • No Item:130525185625
 • Size:7mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 8.57 /PC

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 7 Ring Size Chart
  • USA: 7
  • UK:
  • JPN: 14
  • ESP: 14.5
  • Insidediameter: 17.32(mm)
  • Insidecircumference: 54.4(mm)
 • Pesha: 3.00 G
 • Ngjyrë: ngjyra origjinale
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.