welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Byzylyk European, Stainless Steel, Shape Tjera, asnjë, asnjë, ngjyra origjinale, 3.2mm, 8x15mm, :7.5Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130115110636
  • Size:3.2mm, 8x15mm
  • Blera:348 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.91 /Shumë

Product Details

  • Length: 7.5Inç
  • Pesha: 87.00 G
  • Ngjyrë: ngjyra origjinale

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.