welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Vath Stainless çelikut Post, Stainless Steel, Shape Tjera, asnjë, asnjë, ngjyra origjinale, 15.4x3.2mm, 0.8mm, : 3mm, 150Çiftet/Qese, Qese

  • No Item:130326155236
  • Size:15.4x3.2mm, 0.8mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:150Çiftet/Qese
  • Çmimi:US$ 21.96 /Qese

Product Details

  • Diametër të brendshëm: 3 mm
  • Pesha: 126.00 G
  • Ngjyrë: ngjyra origjinale

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.