welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Vath Stainless çelikut Post, 316 Stainless Steel, Shape Tjera, asnjë, ngjyra origjinale, 1.80x13x0.80mm, 8000PC/Qese, Qese

  • No Item:130416184253
  • Size:1.80x13x0.80mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:8000PC/Qese
  • Çmimi:US$ 26.64 /Qese

Product Details

  • Pesha: 2000.00 G
  • Ngjyrë: ngjyra origjinale
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.