welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Vath Stainless çelikut Post, 316 Stainless Steel, Shape Tjera, asnjë, asnjë, 5.50x6.50x3mm, : 1mm, 1000Çiftet/Qese, Qese

  • No Item:130312110006
  • Size:5.50x6.50x3mm
  • Blera:328 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:1000Çiftet/Qese
  • Çmimi:US$ 17.08 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Pesha: 248.80 G
  • Ngjyrë: ngjyra origjinale
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.