welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stainless çelikut Ear Piercing bizhuteri, 316L Stainless Steel, Kryq, jonik zezë, asnjë, asnjë, 15Çiftet/Shumë, Shumë

  • No Item:130618202226
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:15Çiftet/Shumë
  • Çmimi:US$ 13.83 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 120.00 G
  • Formë: Kryq
  • Vepra artizanale: jonik zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.