welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stainless çelikut Ear Piercing bizhuteri, Stainless Steel, with Gomë, Shape Tjera, asnjë, me zirconia kub, ngjyra origjinale, 5Çiftet/Shumë, Shumë

  • No Item:130618201031
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5Çiftet/Shumë
  • Çmimi:US$ 15.37 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 60.00 G
  • Ngjyrë: ngjyra origjinale
  • Efekt: me zirconia kub

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.