welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Mansheta, Stainless Steel, 18x21mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:120710164147
  • Size:18x21mm
  • Blera:321 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
  • Çmimi:US$ 17.08 /Qese

Product Details

  • Pesha: 107.00 G
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.