welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Stainless Steel bizhuteri, Zemër, asnjë, ngjyra origjinale, 14x25x2.5mm, 12x23x2.5mm, : 9x3mm, 10Çiftet/Shumë, Shumë

 • No Item:130506114209
 • Size:14x25x2.5mm, 12x23x2.5mm
 • Blera:302 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Çiftet/Shumë
 • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 9X3 MM
 • Pesha: 80.00 G
 • Formë: Zemër
 • Ngjyrë: ngjyra origjinale
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.