welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Stainless Steel bizhuteri, Zemër, asnjë, ngjyra origjinale, 18x28x3.5mm, 18x28x3.5mm, : 11mm, 10Çiftet/Shumë, Shumë

  • No Item:130506105809
  • Size:18x28x3.5mm, 18x28x3.5mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Çiftet/Shumë
  • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 11 MM
  • Pesha: 100.00 G
  • Formë: Zemër
  • Ngjyrë: ngjyra origjinale
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.