welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stainless Steel Connector, Round Flat, argjend, 13x13x1mm, : 2mm, 50PC/Shumë, Shumë

 • No Item:120321105235
 • Size:13x13x1mm
 • Blera:301 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 19.52 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 53.40 G
 • Formë: Round Flat
 • Ngjyrë: argjend
 • Efekt: 1/1 loop

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.