welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stainless Steel Connector, Oval, argjend, 10x15x1.50mm, 100PC/Shumë, Shumë

  • No Item:120321105337
  • Size:10x15x1.50mm
  • Blera:307 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 19.52 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 73.20 G
  • Formë: Oval
  • Ngjyrë: argjend
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.