welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stainless Steel mbytës, with Tunxh, 12x4mm, 1mm, :18Inç, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:120809143536
  • Size:12x4mm, 1mm
  • Blera:319 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 6.1 /Qese

Factory is on holiday now, this item can be supplied from 12th Jun, 2013.

Përshkrim

me turnbuckle

Product Details

  • Length: 18Inç
  • Pesha: 245.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.