welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stainless Steel Connector, Gjurmë, argjend, 16x16x2mm, : 1.5mm, 50PC/Shumë, Shumë

 • No Item:120319100143
 • Size:16x16x2mm
 • Blera:316 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 26.83 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 65.00 G
 • Formë: Gjurmë
 • Ngjyrë: argjend
 • Efekt: sythe multi

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.