welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stainless çelikut kapje Bayonet, Stainless Steel, Tub, 3x18mm, : 2mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:121004142242
  • Size:3x18mm
  • Blera:305 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
  • Çmimi:US$ 24.4 /Qese

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 40.00 G
  • Formë: Tub

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.