welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stainless çelikut kapje Bayonet, Stainless Steel, Tub, 7x20mm, : 6mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:121004120547
  • Size:7x20mm
  • Blera:333 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
  • Çmimi:US$ 30.49 /Qese

Product Details

  • Vrima: 6 MM
  • Pesha: 150.00 G
  • Formë: Tub

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.