welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stainless çelikut kapje Bayonet, Stainless Steel, Tub, 4x21mm, : 3mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:121004115844
  • Size:4x21mm
  • Blera:317 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
  • Çmimi:US$ 25.25 /Qese

Product Details

  • Vrima: 3 MM
  • Pesha: 61.00 G
  • Formë: Tub

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.