welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Jug Deti Shell gjerdan, Shape Tjera, sintetik, asnjë, e bardhë, 14x16x12mm, :36Inç, 12Fillesat/Qese, Qese

 • No Item:130424211219
 • Size:14x16x12mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:12Fillesat/Qese
 • Çmimi:US$ 43.91 /Qese

Product Details

 • Length: 36Inç
 • Pesha: 1248.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: sintetik

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.