welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Detit të Jugut Beads Shell, Jug Deti Shell, Round, natyror, asnjë, e bardhë, Një, 10mm, : 1mm, : 15.5Inç, 17Fillesat/KG, approx 40 pcs/Strand, KG

 • No Item:130527160811
 • Size:10mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 17Fillesat/KG
 • Çmimi:US$ 48.3 /KG

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: përafërsisht 15.5Inç
 • Cilësia: AGrade
 • Pesha: 1000.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.