welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Detit të Jugut Beads Shell, Jug Deti Shell, Round, i lyer, asnjë, gri, 8mm, : 0.8mm, :15.5Inç, 15.5Inç,

 • No Item:130123095223
 • Size:8mm
 • Blera:309 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 1.71 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 0.8 MM
 • Length: 15.5Inç
 • Pesha: 38.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: gri
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.