welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Detit të Jugut Beads Shell, Jug Deti Shell, Round, asnjë, e bardhë, 12mm, : 0.8mm, : 16Inç, 34PC/Fije floku, 16Inç,

 • No Item:120802204406
 • Size:12mm
 • Blera:324 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 34PC/Fije floku
 • Çmimi:US$ 5.61 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 0.8 MM
 • Length: përafërsisht 16Inç
 • Pesha: 85.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e bardhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.