welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Solid Color akrilik, Zemër, asnjë, ngjyra të forta, i kuq, 30x27x9mm, : 2mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:130321170138
 • Size:30x27x9mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 100PC/Qese
 • Çmimi:US$ 4.88 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 500.00 G
 • Formë: Zemër
 • Ngjyrë: i kuq
 • Efekt: ngjyra të forta

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.