welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Beads Solid Color akrilik, Round, ngjyra të forta, i kuq, 12mm, : 2.5mm, 500PC/Qese, Qese

 • No Item:120902153506
 • Size:12mm
 • Blera:342 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:500PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 2.93  US$ 2.49/Qese

Product Details

 • Vrima: 2.5 MM
 • Pesha: 500.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: i kuq
 • Efekt: ngjyra të forta

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.