welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Lampwork Style European, Rondelle, core argjendi i pastër me dy pa karrem, 13x8mm, : 5mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:120820113044
 • Size:13x8mm
 • Blera:436 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Çmimi:US$ 3.52 /Qese

Product Details

 • Vrima: 5 MM
 • Pesha: 120.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Efekt: core argjendi i pastër me dy pa karrem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.