welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Silver Lampwork petë, with Alloy zink, Drejtkëndësh, ngjyrë platin praruar, petë argjendi, multi-colored, 29x51x8.50mm, : 4.5mm, 20PC/Shumë, Shumë

 • No Item:130420155140
 • Size:29x51x8.50mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 20.49 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 4.5 MM
 • Pesha: 540.00 G
 • Formë: Drejtkëndësh
 • Ngjyrë: multi-colored
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt: petë argjendi

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.