welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Pendants Silver Lampwork petë, Lot, petë argjendi, 56x35x9mm, : 5mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120822174250
  • Size:56x35x9mm
  • Blera:327 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Discount:20%
  • Çmimi:US$ 3.52  US$ 2.81/Qese

Product Details

  • Vrima: 5 MM
  • Pesha: 241.00 G
  • Formë: Lot
  • Efekt: petë argjendi

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.