welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Petë Silver Beads Lampwork, Round Flat, petë argjendi, dy-ton, 20x10mm, : 2mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:111230144925
 • Size:20x10mm
 • Blera:435 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100/Qese
 • Çmimi:US$ 5.27 /Qese

Përshkrim

Ngrohtësisht këshillë: Për shkak të këtij zëri është i punuar me dorë, nuk do të jetë pak ngjyrë / design / size pak dallim nga çdo prodhimi Ne do të përpiqemi për të ofruar atyre të ngjashme si të jetë e mundur me foto treguar..

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 470.00 G
 • Formë: Round Flat
 • Ngjyrë: dy-ton
 • Efekt: petë argjendi

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.