welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

European Beads Crystal, Kristal, Rondelle, core argjendi i pastër me dy pa karrem, rubin, 14x9mm, : 5mm, :5, 20PC/Qese, Qese

 • No Item:120306152955
 • Size:14x9mm
 • Blera:639 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Qese
 • Çmimi:US$ 1.76 /Qese

Product Details

 • Vrima: 5 MM
 • Length: 5
 • Pesha: 35.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: rubin
 • Efekt: core argjendi i pastër me dy pa karrem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.