welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

European Beads Crystal, Kristal, Rondelle, core argjendi i pastër me dy pa karrem, Vintage Rose, 14x9mm, : 5mm, 20PC/Qese, Qese

 • No Item:120306141920
 • Size:14x9mm
 • Blera:707 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Qese
 • Discount:3%
 • Çmimi:US$ 1.71  US$ 1.66/Qese

Product Details

 • Vrima: 5 MM
 • Pesha: 34.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: Vintage Rose
 • Efekt: core argjendi i pastër me dy pa karrem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.