welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Theks Silver Beads akrilik, Round, asnjë, ngjyra të forta, e bardhë, 14mm, : 3mm, 500PC/Qese, Qese

 • No Item:130418102314
 • Size:14mm
 • Blera:301 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:500PC/Qese
 • Çmimi:US$ 5.86 /Qese

Product Details

 • Vrima: 3 MM
 • Pesha: 600.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Efekt: ngjyra të forta

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.