welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Shell, Deti Shell, Round Flat, asnjë, asnjë, asnjë, 25x25x1-2mm, : 13mm, 50PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130525111904
  • Size:25x25x1-2mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 32.02 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 13 MM
  • Pesha: 65.00 G
  • Formë: Round Flat

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.