welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Shell, Shell ujërave të ëmbla, with Tunxh, Oval Flat, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, asnjë, 35x45x9mm, : 4x6mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130523144059
  • Size:35x45x9mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 17.93 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 4X6 MM
  • Pesha: 160.00 G
  • Formë: Oval Flat
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.