welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Shell Finger unaza, Alloy zink, with White Shell & Hekur, Oval, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 21x34x31mm, : 19mm, :9, 50PC/Kuti, Kuti

 • No Item:130504141752
 • Size:21x34x31mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Kuti
 • Çmimi:US$ 54.88 /Kuti

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 9 Ring Size Chart
  • USA: 9
  • UK:
  • JPN: 18
  • ESP: 19.5
  • Insidediameter: 18.95(mm)
  • Insidecircumference: 59.5(mm)
 • Diametër të brendshëm: 19 mm
 • Pesha: 528.00 G
 • Formë: Oval
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.