welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Një palë vathë Shell, Shell Guaskë, with Tunxh, Gekon, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, 23x41x6mm, 54mm, 10Çiftet/Shumë, Shumë

  • No Item:130606142209
  • Size:23x41x6mm, 54mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Çiftet/Shumë
  • Çmimi:US$ 20.49 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 110.00 G
  • Formë: Gekon
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.