welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Një palë vathë Shell, Shell Guaskë, with Tunxh, Oval Flat, Ngjyra antike argjendi praruar, me diamant i rremë, asnjë, 18.5x38x7mm, 53mm, 10Çiftet/Shumë, Shumë

  • No Item:130606141758
  • Size:18.5x38x7mm, 53mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Çiftet/Shumë
  • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 120.00 G
  • Formë: Oval Flat
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.