welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Shell, Predhë, Lot, 32x47x10mm, : 6x4mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120218153159
  • Size:32x47x10mm
  • Blera:312 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10/Qese
  • Çmimi:US$ 12.2 /Qese

Product Details

  • Vrima: 6X4 MM
  • Pesha: 180.00 G
  • Formë: Lot

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.