welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore Shell Mozaiku, Predhë, Petull e ëmbël në formë gjevreku, approx 40x40x6mm, : 3.5mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120316100157
  • Size:approx 40x40x6mm
  • Blera:311 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 18.3 /Qese

Product Details

  • Vrima: 3.5 MM
  • Pesha: 321.00 G
  • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.