welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Shamballa Rights Watch, Alloy zink, with diamant i rremë Shtrim bead & Cord Wax & Jo-magnetike kuqe e mbylltë, Shape Tjera, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 27.50x30x8mm, : 7.5Inç, 10Fillesat/Qese, Qese

  • No Item:130408184632
  • Size:27.50x30x8mm
  • Blera:304 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Qese
  • Çmimi:US$ 23.05 /Qese

Përshkrim

Ata janë të gjithë nickle, të çojë & kadmium falas.

Product Details

  • Length: përafërsisht 7.5Inç
  • Pesha: 220.00 G
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.