welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Deti Pendants opal, Deti Opal, with Tunxh, Pallua, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, asnjë, 24x50x7mm, : 3x4mm, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130511143453
  • Size:24x50x7mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 30.74 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 3X4 MM
  • Pesha: 180.00 G
  • Formë: Pallua
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.