welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Deti Pendants opal, Deti Opal, with Tunxh, Kafshë, me diamant i rremë, 27x35x20mm, : 7x10mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:121207142246
 • Size:27x35x20mm
 • Blera:301 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Discount:10%
 • Çmimi:US$ 13.42  US$ 12.08/Qese

Product Details

 • Vrima: 7X10 MM
 • Pesha: 168.00 G
 • Formë: Kafshë
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.