welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Deti Beads opal, Deti Opal, Katror, asnjë, 8x8mm, : 1mm, :15.5Inç, 49PC/Fije floku, 15.5Inç,

 • No Item:120929094232
 • Size:8x8mm
 • Blera:319 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:49PC/Fije floku
 • Çmimi:US$ 0.88 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: 15.5Inç
 • Pesha: 62.50 G
 • Formë: Katror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.