welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Deti Beads opal, Deti Opal, Round, asnjë, blu, 6-14mm, : 0.8-1.5mm, :17Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130329184202
 • Size:6-14mm
 • Blera:312 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 17.93 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 65 PC.

Product Details

 • Vrima: 0.8-1.5 MM
 • Length: 17Inç
 • Pesha: 152.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: blu
 • Vepra artizanale:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.