welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Gërshërë, Plastik, Shape Tjera, asnjë, rozë, 210x145mm, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130302162258
  • Size:210x145mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 20.2 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 2000.00 G
  • Ngjyrë: rozë
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.